profesionálne dizajnové
riešenia

Naša spoločnosť LUCCASS s.r.o. sa venuje komplexnej stavebnej produkcii. Sídlime v Košiciach a na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2001. Počas tohto obdobia sa nám podarilo dotiahnuť do konca niekoľko úspešných projektov, čím sme si získali mnoho spokojných klientov, za ktorých, samozrejme, najlepšie vypovedajú naše referencie.

Firma LUCCASS je stabilná, stredne veľká firma s bohatou históriou a tvorí ju približne 30 zamestnancov, ktorí disponujú bohatými odbornými vedomosťami a skúsenosťami. V minulosti sa spoločnosť venovala aj produkcii predmetov z dekoratívneho skla v rámci dizajnérskej dielne LUCCASS, ktorých galériu si môžete pozrieť TU. Pri realizácii každého zadaného projektu nám záleží na konečnom výsledku, pričom sa sústreďujeme na dotiahnutie všetkých detailov, a to či už ide o stavbu jedného domu alebo o realizáciu veľkých komplexov.

Základnými piliermi filozofie spoločnosti LUCCASS sú ústretový prístup, najvyššia možná rýchlosť a profesionalita prevedenej práce. Za samozrejmosť považujeme dodržiavanie stanovených cien a termínov.

Pre čo najširší záber ponuky našich služieb a najvyššiu spokojnosť našich klientov disponujeme skúsenými stavebnými kapacitami a spolupracujeme s kvalitnými a preverenými subdodávateľmi.


Kompexné služby

V spoločnosti LUCCASS s.r.o. sa venujeme komplexnej stavebnej produkcii. Staráme sa o stavebné riešenia exteriérov i interiérov, zrealizujeme všetky etapy výstavby, zabezpečíme pre vás celý proces.realizácie od projektovania až po konečnú úpravu interiérov projektov.

Čítať viac

Architektúra

O projekčný, inžiniersky a realizačný servis pre výstavbu objektov pozemného staviteľstva obytných a občianskych stavieb sa staráme v spolupráci s niekoľkými vybranými architektonickými a dizajnérskymi štúdiami. Za všetky môžeme spomenúť napríklad architektonické štúdio KOPA, s.r.o., s ktorým máme za sebou niekoľko jedinečných projektov.

Čítať viac

Stavebné činnosti

Ponúkame komplexné služby a riešenia interiérov. Postaráme sa o suchú stavebnú výrobu, úpravy a rekonštrukcie, ako napríklad montáž sadrokartónových systémov, murárske práce, obklady, dlažby, stierky a maľovanie...

Čítať viac

© 2016 LUCCASS s.r.o. Created by Promiseo.sk